تماس

ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد و ۷ مورد درباره ترک آن

ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد

مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد درباره اعتیاد به شیره تریاک عنوان می کند که علاوه بر ایرانیان، میلیون ها آمریکایی از شیره تریاک استفاده می کنند. به نظر می رسد هر روز یک مقاله در تلویزیون یا اینترنت در مورد سوء مصرف شیره تریاک و متاسفانه مصرف بیش از حد آن پخش می شود.

با اطلاعات جدیدی که هر ساله از سازمان های تحقیقاتی و بهداشت عمومی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) منتشر می شود ، شما نیز ممکن است دوباره به فکر استفاده از شیره تریاک و به دنبال راه هایی برای ترک آن باشید. ترک شیره تریاک با متادون یکی از مورد توجه ترین روش های پیشنهادی اغلب مصرف کنندگان به یکدیگر می باشد. برای اطلاعات بیشتر راجع به اعتیاد به متادون و روش های ترک متادون به مقالات قبلی ما در سایت طلوع زندگی مراجعه کنید.

به گزارش مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد فقط ۱۰٪ افراد به دنبال درمان  ترک اعتیاد شیره تریاک هستند

اگرچه روش هایی برای درمان اعتیاد به ترک اعتیاد شیره تریاک وجود دارد روش هایی همچون ترک شیره تریاک در خانه، ترک شیره تریاک با متادون و غیره، ولی تنها ۱۰٪ افرادی که به درمان نیاز دارند در واقع آن را به صورت کامل دریافت می کنند. دلایل عدم دسترسی به درمان کامل در افراد مختلف متفاوت است و به این دلیل است که دلایل و اعتقادات هر شخص نیز در مورد درمان متفاوت است. بنابراین برخی افراد سریع تر روند ترک اعتیاد را سپری میکنند و برخی این پروسه را دیرتر می گذرانند و متاسفانه برخی افراد به سمت مصرف دوباره سوق پیدا میکنند. با توجه به روحیه افراد و نگرش مثبت و یا منفی آنها می توان تصمیم گرفت چگونه برنامه ترکی مناسب شخصیت آنهاست.

شما تنها شخص در حال ترک اعتیاد شیره تریاک در مشهد نیستید

مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد یکی از مشکلات اصلی افراد مصرف کننده را در برابر ترک مصرف احساس بد دوری از اجتماع عنوان می کند. این افراد اغلب گوشه گیر می شوند و احساسات منفی بر آنها غلبه می کند. ممکن است احساس کنند که به تنهایی در حال ترک اعتیاد هستند. اما اعتیاد به شیره تریاک  میلیون ها نفر در سراسر کشور و سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. دفتر مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) تخمین می زند که در سال ۲۰۱۲ ۳۳ میلیون نفر در سراسر جهان از مواد افیونی و ۱۶ میلیون نفر با استفاده از مواد افیونی معتاد می شوند. در سال ۲۰۱۴ ، جهان به بالاترین سطح تولید تریاک رسید. چرا این افزایش چشمگیر است؟ محققان بهداشت عمومی به میزان بالای تولید در افغانستان که بزرگترین کشور رو به رشد در جهان است ، اشاره می کنند. بنابراین طبیعی است از این سال به بعد معتادین به شیره تریاک نیز افزایش داشته اند.

ترک اعتیاد شیره تریاک در مرکز مشهد می تواند زندگی شما را نجات دهد

اگر فکر می کنید اعتیاد شیره تریاک یا مواد افیونی دارید ، ترک آن می تواند زندگی شما را نجات دهد. در حقیقت  در سراسر جهان ، مواد مخدر که بیشترین آسیب ها و مرگ و میر باعث می شوند پس مهم است برای در امان بودن از مواردی همچون اور دوز یا استفاده مواد نا مرغوب و بسیاری موارد حاشیه ای دیگر به ترک اعتیاد شیره تریاک اقدام کنید.در سراسر جهان ، تقریباً ۶۹۰۰۰ نفر هر سال در اثر مصرف بیش از حد مواد شیره تریاک جان خود را از دست می دهند. برداشتن قدم ها برای کنار گذاشتن می تواند از صدمات بیشتر به خود ، روابط خود و کسانی که شما را دوست دارند جلوگیری کند.

اهمیت مصرف دارو در ترک اعتیاد شیره تریاک

ما در مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد همیشه با این سوال مواجه هستیم که چه داروهایی برای ترک پیشنهاد می شود؟ و ممکن است از شما سؤال شود که پزشک برای شما چه داروهایی تجویز می کند. متادون و بوپرنورفین (Suboxone ، Subutex) هر دو داروهای طولانی مدت هستند که روزانه مصرف می شوند. این داروها می توانند برای کمک به ترک اعتیاد شیره تریاک در طی آنچه “سم زدایی مواد افیونی” نامیده می شوند ، و به عنوان درمانی با کمک دارو (MAT) برای درمان طولانی مدت استفاده می شوند.متادون و بوپرنورفین هر دو موفقیت در کمک به درمان اختلالات مصرف مواد را نشان داده اند. آنها معمولاً نسبت به سایر داروها برای ترک اعتیاد شیره تریاک ترجیح داده می شوند زیرا در زمان بستری و درمان سرپایی قابل استفاده و قابل نظارت هستند. پس از سم زدایی ، ممکن است داروی نالترکسون به عنوان گزینه دیگری تجویز شود. نالترکسون یک آنتاگونیست طولانی مدت مواد افیونی است که برای جلوگیری از عود استفاده می شود. هیچ اثر افیونی تولید نمی کند و اثرات مواد مخدر را به مدت ۲۴-۴۸ ساعت از بین می برد.برخی معتقدند که استفاده از دارو جایگزین “یکی از داروهای دیگر” است. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که دارو در ترکیب با درمان یکی از مؤثرترین راههای درمان اعتیاد است.

 بعد از ترک اعتیاد شیره تریاک عود شایع است

در مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد پزشک ممکن است شما را برای معالجه  و ترک بستری کند تا از احتمال عود مصرف شما جلوگیری کند. عود چیست؟ عود هنگامی اتفاق می افتد که به مدت طولانی استفاده از دارو را با موفقیت متوقف کرده و به هر دلیل ، دوباره به استفاده از شیره تریاک بازگردید.کاملاً متداول است که مردم یک یا چند بار عود را تجربه کنند. باز هم به یاد داشته باشید که اگر دچار عود مصرف شدید تنها نیستید – این اتفاق برای بسیاری از افراد رخ می دهد. پس با چندبار عود سرخورده و ناامید نباشید. منابع زیادی در دسترس است که در وهله اول به شما در رفع اعتیاد شیره تریاک و دلایل اصلی استفاده از مواد مخدر کمک می کند. درمان اختلالات همزمان مانند اختلال افسردگی عمده ، اضطراب و سایر بیماریهای روانی نیز ممکن است بخشی از درمان شما باشد.در حالت ایده آل ، هنگامی که به عنوان بخشی از برنامه درمانی به شما دارو پیشنهاد می شود ، به شما نیز فرم های پشتیبانی روانی اجتماعی ارائه می شود. ممکن است این یک درمان فردی یا گروهی باشد ، تحقیقات نشان می دهد اگر دلایل اساسی استفاده از مواد افیونی خود را با نوعی از درمان مورد بررسی قرار دهید ، عود احتمال وقوع آن بسیار کمتر خواهد بود. شرکت در درمان احتمالاً ترک اعتیاد شیره تریاک را افزایش می دهد.به خاطر داشته باشید که ممکن است یک بار تلاش برای درمان همیشگی و ترک مواد افیونی برای همیشه کافی نباشد.معمول است که افراد قبل از پیدا کردن برنامه ای که برای آنها مفید باشد ، چندین بار درمان را امتحان کنند. ممکن است برای پیدا کردن برنامه ای که مفید است ، چندین بار درمان را امتحان کنند.

از گفتگو درباره ترک اعتیاد شیره تریاک نترسید

به گفته مرکز ترک اعتیاد شیره تریاک مشهد شما می توانید امروز کنترل سلامتی خود را به دست بگیرید و مراحل دشوار اما لازم را برای ترک استفاده از آن طی کنید. هنگامی که شما قصد ترک شیره تریاک را دارید ، صحبت با شخصی که خود مراحل ترک را پشت سر گذاشته است ممکن است مفید باشد. بهترین راه برای یادگیری در مورد ترک کردن ، دستیابی به متخصص بهداشتی است که می تواند شما را در طی فرآیند کمک کند. بلاگ ما را بررسی کنید.

۳/۵ - (۱۸ امتیاز)
  • جهت تعیین وقت مشاوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید : 09157040898
  • آدرس : مشهد , اقدسیه 50، نبش نقویه 32 ، مطب روانشناسی دکتر اسماعیل زاده

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات بیشتری مطالعه کنید
ترک اعتیاد کراک مشهد
خدمات ترک اعتیاد

ترک اعتیاد کراک مشهد

ترک اعتیاد کراک مشهد راههای پیشنهادی مرکز ترک اعتیاد کراک مشهد برای مصرف کنندگان به گزارش مرکز ترک اعتیاد کراک مشهد اعتیاد به کوکائین یکی

اطلاعات بیشتر »
ترک اعتیاد گل مشهد
خدمات ترک اعتیاد

ترک اعتیاد گل مشهد

ترک اعتیاد گل مشهد راههای پیشنهادی مرکز ترک اعتیاد گل مشهد برای مصرف کنندگان راههای پیشنهادی مرکز ترک اعتیاد گل مشهد برای مصرف کنندگان به

اطلاعات بیشتر »